Piknik Rodzinny

PIKNIK RODZINNY

W Oddziale Przedszkolnym przy Katolickiej Szkole Podstawowej im. Św.Wojciecha w Złotowie od wielu już lat obchodzony jest Dzień Misia. W tym roku, dla zacnego jubilata oraz całej społeczności Zespołu Szkół Katolickich zorganizowano piknik. Na wszystkich gości czekały smaczne kiełbaski z grilla, pyszne ciasta, występy przedszkolaków oraz gry i zabawy sportowe. Organizatorzy "zadbali" nawet o słoneczną pogodę.
Piknik był też okazją do ogłoszenia wyników konkursu plastycznego, w którym dzieci wraz z rodzicami musiały wykonać misia. Zadanie było o tyle trudne, gdyż miś musiał mieć formę przestrzenną. Pierwsze miejsce w konkursie otrzymała Anastazja Pałuczak. Drugą nagrodę zdobył Dominik Szymański, natomiast trzecie miejsce otrzymała Amelia Zdrenka. Jury przyznało również wyróżnienia dla Zofii Kowalskiej, Michaliny Kluck, Darii Herby-Tkaczyk oraz Zuzanny Zdrenka.
Moc atrakcji oraz przyjazna, wręcz rodzinna atmosfera sprawiły, że po raz kolejny piknik w ZSK można zaliczyć do bardzo udanych.

Tekst i zdjęcia p. Magdalena Stachyra